Katalog dárků

Vyberte a objednejte si za své klubové body dárek z aktuální nabídky. Obratem Vám mailem pošleme dárkový poukaz. Dárek připravíme do týdne k vyzvednutí na prodejně, kterou si vyberete. (Dárky můžete objednávat až po přihlášení ke svému profilu.)

Společně pomáháme potřebným

Svoje body můžete věnovat vybraným neziskovým organizacím. Chcete-li získat více informací nebo věnovat body, klikněte na tlačítko Věnovat body.

Věnovat body

Dárková knižní poukázka v hodnotě 100 Kč

Dárková poukázka v hodnotě 100 Kč. Platnost poukázky do: 31.12.2021.

Počet bodů: 2000

Dárková knižní poukázka v hodnotě 200 Kč

Dárková poukázka v hodnotě 200 Kč. Platnost poukázky do: 31.12.2021.

Počet bodů: 3300

Korkohrnek s uchem – Pejsci

Oblíbená káva vám bude chutnat ještě více z hrnku s přírodním prvkem z korku.
Korek dodává hrnku punc jedinečnosti. Korková - spodní část hrnku je na magnet. Objem: 300 ml

Korkohrnek s rukojetí – Kočka

Oblíbená káva vám bude chutnat ještě více z hrnku s přírodním prvkem z korku.

Similo – Pohádky

Podaří se vám pomocí nápověd odhalit hledanou postavu? Hra je určena pro 2 a více hráčů. Jeden z nich vždy pomocí herních karet napovídá. Pokud kartu nápovědy zahraje svisle, znamená to, že hledaná postava má s postavou z nápovědy něco společného. Vodorovně vyložená karta značí, že je mezi postavami velká odlišnost. Jedna partie zabere asi 10 minut. Karetní hra je vhodná pro hráče již od 7 let.

Hra Kouzelná školka na zahradě

Postarejte se o zahrádkou s oblíbenými postavičkami Františkem a Fanynkou.Hra zábavnou formou učí malé děti, jak se pěstují rostliny a jakým nástrahám musí čelit.
Hra je pro 2-4 hráče od 4-99 let.

Počet bodů: 3800

Krtek - Kreativní set v plechové krabičce

Plechová krabičky s oblíbenou postavičkou obsahuje 10 listů k vymalování, 2 listy se samolepkami, oboustranný plakát k vybarvení a skládací voskovku.

Počet bodů: 3800

Designová manikúra – Mandala

...aby byly nehty stále krásné!
Skvělý a praktický dárek, který uvítá každá žena.

Počet bodů: 3900

Sada 10 hlavolamů

Deset hlavolamů v jednom balení! Sada kovových hlavolamů potrápí vaši hlavu i ruce. Obsahuje hlavolamy ve více obtížnostech, nudit se tedy nebudou zkušení ani hlavolamoví nováčci. Široká věková škála zajistí zábavu pro malé i velké.

Počet bodů: 4000

Taška přes rameno – Rebel

Sportovní elegantní tašku přes rameno unosíte na vycházku i na běžné nošení do práce.
Kabelka má popruh přes rameno, jehož délku si sami upravíte podle potřeby. Na přední straně kabelky najdete kapsu na zip, kde můžete nosit mobil, klíče, kapesníčky a jiné drobnosti.
V hlavní kapse, která je také na zip, najdete přihrádku oddělenou od hlavního prostoru.
Materiál: 100% polyester
Rozměry: 17 cm × 23 cm × 5 cm

Počet bodů: 4000

Tyranosaurus Rex

S kreativní sadou Tyrannosaurus Rex si děti od 5 let vyzkouší práci paleontologa. Pomocí jednoduchého video návodu si budou moci sestavit kostru dinosaura a vymodelovat jeho tělo. Už za 48 hodin hmota uschne a děti tak budou moci s novou hračkou zažít opravdové dobrodružství. V balení na děti čeká dárek - dětská vstupenka do DinoParku.

Počet bodů: 4200

Voňavá dárková sada 16 čajovek

Zpříjemněte si vánoční čas se značkou Heart and Home. Dárková sada vonných čajových svíček provoní celý domov.

Počet bodů: 4200

Deštník – Mandala

Nenechte se překvapit dešťovou přeháňkou. Skládací deštník se vám vejde do kabelky a v případě deště ho budete mít po ruce.
Součástí je šusťákový obal pro uschování deštníku a poutko pro pohodlné nošení v ruce.
Materiál: 100% PONGEE (polyester potažený PU-hedvábná vazba)
Rozměry složeného deštníku: 25 cm × 6 cm × 5 cm

Počet bodů: 4300

Kvído Tvořivé magnetky

Tvořivé magnetky od Kvída učí děti od 3 let určovat tvary a barvy. Hra také rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a jemnou motoriku.
Děti mohou skládat obrázek z magnetů podle předlohy na kartičce nebo podle sluchové paměti poté, co jim dospělý obrázek popíše pomocí textu z druhé strany kartičky. Samozřejmě je možné sestavovat obrázky z magnetků podle vlastní fantazie.

Počet bodů: 4500

Vánoční sada vosků 6ks

Luxusní vonné vosky Heart and Home provoní na dlouhou dobu váš byt či dům a vytvoří z něj opravdový domov.

Počet bodů: 4600

Krtek na cestách - Pohádkový polštář

Polštář obsahuje 10 barevných stran s veselými básničkami o Krtkovi.
Je vyroben z příjemného textilního materiálu se dvěma suchými zipy po stranách.

Počet bodů: 5300

Krtkův den - Pohádkový polštář

Polštář obsahuje 10 barevných stran s veselými básničkami o Krtkovi.
Je vyroben z příjemného textilního materiálu se dvěma suchými zipy po stranách.

Počet bodů: 5300

Dárková knižní poukázka v hodnotě 500 Kč

Dárková poukázka v hodnotě 500,-Kč. Platnost poukázky do: 31.12.2021.

Počet bodů: 6600

Potvrzení objednávky