Časté dotazy

K čemu slouží klubové body?

Nasbírané body můžete vyměnit za dárky z aktuálního katalogu klubových dárků nebo Dárkové knižní poukázky v hodnotách 100, 200 a 500 Kč.

Jak je to s platností bodů?

Body můžete čerpat do konce následujícího kalendářního roku po roce, ve kterém Vám byly přiznány. Nevyčerpané body z předchozího roku jsou vždy na konci následujícího kalendářního roku vynulovány.

Chci za své body získat dárek, jak mám postupovat?

Přihlaste se ke svému zákaznickému kontu. Na horní liště klikněte na Katalog dárků. Objeví se aktuální nabídka dárků. Vyberte si, který chcete objednat a klikněte na tlačítko Objednat dárek. Nezapomeňte zvolit prodejnu, na které si dárek vyzvednete. Jakmile vše vyplníte, klikněte na tlačítko Potvrzuji a objednávám. Obratem dostanete mailem potvrzení objednávky i s kuponem na odběr dárku. Dárek bude na prodejně připravený do týdne, pokud bychom potřebovali více času, budeme Vás kontaktovat.

Do kdy si dárek nebo poukázku musím vyzvednout?

Objednané dárky či poukázky pro Vás budou na prodejně uschovány nejvýše dva měsíce od jejich doručení na prodejnu. Po uplynutí této lhůty bude Vaše objednávka stornována.

Jak funguje reklamace bez paragonu?

Pokud u nás nakupujete se svojí kartou, reklamace zboží není nic složitého. Jednoduše přijďte s vadnou knihou i s kartou do kterékoli prodejny, o ostatní se postaráme.

Dostal jsem klubovou kartu s heslem, ale nefunguje to?

Všechny informace se aktualizují jednou za 24 hodin. Vaše heslo tedy bude platné až druhý den poté, co jsme Vám je vydali. Stejně tak karta bude aktivní v celé síti prodejen až čtyřiadvacet hodin poté, co ji zaktivujete přes internet.

Chci se přihlásit, ale nevím, co je moje uživatelské jméno a heslo?

Uživatelské jméno je třináctimístné číslo Vaší klubové karty. Najdete je na kartě pod čárovým kódem, zadávejte všech 13 číslic dohromady, bez jakýchkoli mezer. Vaše heslo je kód, který Vám vydali na prodejně - najdete jej na účtence, kterou jste obdrželi s kartou.

Musím poskytnout svoji e-mailovou adresu?

Ano, potvrzení o registraci do klubu totiž standardně odesíláme e-mailem. Také v případě, že budete později potřebovat změnit svoji adresu, ztratíte nebo Vám odcizí kartu a Vy budete chtít získat novou se zachováním všech výhod, které jste dosud nasbírali, budeme si potřebovat ověřit, že komunikujeme opravdu s Vámi. Se znalostí Vašeho e-mailu toto všechno dokážeme vyřešit rychle a bez problémů. Nemusíte mít ovšem obavu, že Vám budeme posílat nevyžádanou poštu. Jakékoliv novinky a nabídky posíláme vždy jen s vaším svolením.

Kde mám jistotu, že můj e-mail nepoužijete neoprávněným způsobem?

Vaše údaje zpracováváme v souladu se zákonem 101/2002 Sb. o ochraně osobních údajů. Váš e-mail tedy použijeme jen ke vzájemné komunikaci.

Co když chci změnit kontaktní údaje?

Ať už jste se přestěhovali na novou adresu nebo jednoduše máte novou e-mailovou schránku, stačí se přihlásit ke svému zákaznickému kontu na www.klub-kanzelsberger.cz a příslušný údaj změnit. O provedení změny Vám obratem zašleme e-mail potvrzující, že jsme Vaše změny zaznamenali.

Co když ztratím, případně mi odcizí klubovou kartu?

Navštivte některou z našich prodejen. Kolegové zde ověří Vaši totožnost a vystaví Vám novou kartu a pokud jste nám poskytl svůj e-mail a tedy sbíráte klubové body, zařídí i jejich převod. Prosíme ovšem o trpělivost, převedení bodů chvíli trvá: až se tak stane, pošleme Vám e-mail.

Co když zapomenu svoje heslo?

Opět to není žádný problém, pokud známe Váš e-mail. Jednoduše na hlavní stránce klubu klikněte na odkaz Zapomněli jste heslo?, zadejte zde číslo své karty (13 číslic bez mezer) a my heslo odešleme automaticky na Vaši registrovanou e-mailovou adresu. Pokud jste nám e-mail při registraci neposkytli, navštivte některou naši prodejnu, kde Vám nastaví nové heslo, nebo nám svoji žádost pošlete poštou s úředně ověřeným podpisem.

Chci vědět o všech klubových nabídkách a novinkách?

Během registrace si můžete objednat e-mailový zpravodaj s informacemi o aktuálních nabídkách jen pro členy klubu, který zasíláme jednou měsíčně, a/nebo newsletter s přehledem nových knih, kalendářem akcí či cenovými tipy, který zasíláme jednou týdně. Nebo si nemusíte vybrat žádný zpravodaj. Svoje rozhodnutí můžete kdykoli měnit.

Nenašli jste zde odpověď na svoji otázku?

Zeptejte se v kterékoli prodejně nebo napište e-mail na klub@kanzelsberger.cz, rádi Vám odpovíme.

Číslo karty:
Heslo:

Jako jméno uživatele použijte číslo Vaší karty

Zapomněli jste heslo?